Urutano lieknėjimas

Mes galime spręsti apie grožį, taip pat savo gyvenimo kokybę pagal savo odos būklę ir išvaizdą.

Ideali figūra pagal horoskopą: Skorpionas

Lygi oda yra labiausiai neįkainojama vertybė. Urutano lieknėjimas dauguma moterų turime susiduria su įvairiomis odos problemomis dėl klimato, taršos ar senėjimo ir tt.

Žmonių prioritetu taps stabilumas ir pastovumas. Jaučio ženklas yra Veneros buveinė ir tai yra žemės stichija. Tai bus laikas tyrai meilei, giliaiišlaikytai ir subtiliai. Jei artimiausiomis dienomis susipažinsite su kuo nors, tai santykiai bus ramūs ir malonūs, švelnūs ir trunkantys ilgai.

Advanced spalvinga šviesos technologija apjungia keturias šviesos bangas su infraraudonaisiais spinduliais, kas daro puikų biologinį poveikį jūsų kūnui. Phototherapija: Tolimieji infraraudonieji spinduliai yra gyvenimo šviesa, jie gali prasiskverbti į odą, lengvai absorbuojami iš ląstelių, prasiskverbia į cm po oda.

Jis suskaldo ir sudegina riebalus.

Individuali prognozė

Jūsų kūnas sunaudoja kalorijų. Tolimieji infraraudonieji spinduliai yra naudinga jūsų sveikatai: A. Pagerina deguonies įsisavinimą.

Jogos pratimai numesti svoriui - taumu.lt

Infraraudonieji spinduliai gali rezonuoti vandens molekules, pagerinti deguonies įsisavinimą, aktyvuoti ląsteles ir sustiprinti imunitetą. Per gilų šilumos poveikį ir skverbimasi, jūsų kūnas gali gauti pakankamai maisto papildų ir jaustis sveiku. Cirkuliacija Vandens molekulės gali eiti per ląsteles laisvai ir gali būti keičiamos į šilumos energiją per rezonansą, kas pagreitina kraujotaką ir plečia kapiliarus.

Nuorodos kopijavimas

Skatina metabolizmą Urutano lieknėjimas apytaka pagerėja, nuo medžiagų apykaitos atliekos gali būti nuneštos greitai, todėl kepenys ir inkstai išsivalo. Atliekose susidaro sunkusis metalas kas sukelia vėžį.

Pieno rūgštis sukelia nuovargį ir senėjimą, taip urutano lieknėjimas poodinių riebalų ir riebalų rūgštis; urano jonai sukelia aukštą kraujo urutano lieknėjimas šlapimo rūgštis sukelia skausmą.

Rūgštingumo ir šarmingumo balansas Tolimieji infraraudonieji spinduliai gali išvalyti kraują, pagerinti imunitetą ir aktyvinti ląsteles. Su giliu šilumos prasiskverbimo poveikiu yra veikiamas skausmas, organizmas gali sugerti daugiau maistinių medžiagų, sustiprėja imunitetas, šiluminė energija pagerina kraujotaką, sušvelnina energijos kanalus, ir palengvina artrito, reumato skausmą nuo didelio kiekio šlapimo rūgšties. Naudok savo energiją ir mažink svorį.

Didžiosios planetos. Uranas

Tolimųjų infraraudonųjų spindulų šviesos urutano lieknėjimas virpesiai gali stimuliuoti energijos suvartojimą, padidėjusią kūno temperatūrą, pagerina medžiagų apykaitą, sumažina urutano lieknėjimas, padeda atsikratyti raukšlių ir smulkių linijų ir sumažina naftos sekreciją kas padeda išvengti spuogų, taip urutano lieknėjimas pagerina veido odos būklę.

Spalvingas šviesos efektas: Kaip žinome, spalvinga šviesa yra naudinga mūsų sveikatai fiziškai ir psichiškai. Bendras veido gydymas turi poveikį odos epidermiui bei gilesniems sluoksniams. Šviesos terapija padidina kolageno baltymus ir stimuliuoja ląstelių regeneraciją, atkuria elastingą veido odą, padeda atsikratyti raukšlių, smulkių linijų, suglebusios nuo senėjimo odos. Fizioterapinė funkcija: pašalina raukšles, dėmes ir acnę, stimuliuoja kraujotaką ir medžiagų apykaitą, atgaivina odos audinį.

Psyhoterapinė funkcija: gerina deguonies pasisavinimą, stimuliuoja kraujotaką, atgaivina odą ir virškinimą.

Instrukcija lietuvių kalba. Visa pilna informacija - www. Atkreipkite dėmesį, kainos skelbime ir parduotuvėje gali skirtis dėl nuolaidų taikymo.

LIEKNĖJIMO SPA KAPSULĖ

Pirkimas pardavimas su pirkėju gali būti derinamas individualiai. Kontaktai Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.

Panašūs skelbimai.

Svarbi informacija