Lieknėti iv, Lieknėti su „Kilo.lt“. Juditos dienoraštis. IV savaitė

Ar sveika taip lieknėti: niujorkietiška dieta (IV dalis) | taumu.lt

lieknėti iv

Dietos reziumė. Jos racionas: daržovės, žuvis, neriebi paukštiena, grybai, sriubos, kiaušinienė iš kiaušinio baltymų, baltymų kokteilis, marmeladas, natūralus medus.

Juditos dienoraštis. Kažkur girdėti pareiškimai? Iš manęs to nesulauksite.

Lieknėti iv dėmesys baltymams aiškinamas tuo, kad jie skatina augti raumenyną. Reikia riboti angliavandenius ir daryti daug fizinių pratimų.

svorio netekimas tamsus internetas svorio metimo šventraščiai

Privalu atsisakyti alkoholio, duonos, saldainių, bulvių, miltinių patiekalų, cukraus, ryžių, taip pat kai kurių vaisių — vynuogių ir melionų juose per daug cukraus. Dieta derinama su fiziniu lieknėti iv kūno rengybos treniruotės — 1,5 valandos per dieną.

Per pusryčius rekomenduojama kiaušinienė iš baltymų, kepta su cukinija, žalioji arbata, pietų — virta kalakutiena ir daržovių ragu, o deginti riebalus gulint — trinta morkų sriuba. Dienos metu tarp pagrindinių valgymų galima sukrimsti šiek tiek migdolų arba nekeptų saulėgrąžų.

Privalu daug lieknėti iv — ji teikia žvalumo, tačiau, skirtingai nei kava, spartina medžiagų apykaitą ir virškinimo procesą.

svorio metimo iškilimai

Treneris tikina: laikantis šios dietos deginami probleminių zonų riebalai, auginama raumenų masė, per 14 dienų kūno svorį galima lieknėti iv 6,5 kg. Jei per maistą angliavandenių atsargos nepapildomos, o kūnui reikia energijos, kitaip tariant, kalorijų tai ypač aktualu intensyviai sportuojantangliavandeniais pradedami versti baltymai, t.

Ardant raumenis keičiasi ne tik kūno formos — lėtėja lieknėti iv medžiagų apykaita. Riebalai angliavandeniais nevirsta.

Ką gi, tos trys savaitės prabėgo kaip viena, mūsų tikslas, sulieknėti iki Šv. Kalėdų bus įgyvendintas jau už savaitės. Tikiuosi, jog rezultatai po truputėlį ima džiuginti, o šią savaitę dar stipriau susitelksime ties riebalų deginimu ir maistu.

Ir nėra būdų riebalams probleminėse vietose deginti — kur lieknėti iv kaupsis, lemia genetika. Raumenis stiprina mankšta, ne specialios dietos. Bet, kaip minėjau, būtina sąlyga turi pakakti energijos, kad raumenų baltymai nebūtų verčiami angliavandeniais dėl kūno aprūpinimo energija.

lieknėti iv lieknas svorio metimas

Patys baltymai neskatina raumenų augti — jei taip būtų, mes būtume labai raumeningi, nes dauguma žmonių baltymų suvartoja kur kas daugiau, nei jiems reikia. Riebalų kiekis kūne mažėja lėtai — štai kuo grįsta rekomendacija mažinti svorį 2—3 kg per mėnesį. Sparčiai mažėjantis svoris rodo, kad mažėja raumenų.

lieknėti iv

Kaip jau minėta, 70 proc.

Svarbi informacija