Lieknėjimo technologija

Lieknėjimo procedūros ir celiulito gydymas

Po gimdymo praėjo metai ar net daugiau, o kūno linijos vis dar — beformės? Įprasta mankšta nelabai padeda?

lieknėjimo technologija svorio metimo rgv

Galbūt verta pabandyti kažką nauja. Pavyzdžiui, lieknėjimą taikant unikalią naujovišką vakuumo ir slėgio terapiją.

Lieknėjimo procedūros

Dvi dukreles — puspenktų Rusnę ir neseniai metukų sulaukusią Ūlą auginanti Laura šiuo metu lieknėjimo technologija motinystės atostogų. Tačiau moteris prasitaria, kad artimiausiu metu galvoja grįžti atgal į darbą, nes yra įsitikinusi, kad labai norint suderinti galima viską: motinystę, darbą, savirealizaciją.

lieknėjimo technologija

Laura neslepia, kad abu nėštumai jai paliko papildomų kilogramų. Gimus Rusnei, ankstesnes formas pavyko susigrąžinti gana greitai. Antrąkart viskas gerokai sunkiau. Laura tvirtina išbandžiusi ir aerobiką, ir jogą, pradėjusi lankyti hiphopo treniruotes.

lieknėjimo technologija

Tačiau pastebimų rezultatų žiūrėdama į veidrodį kol kas nemato. Dainius Labutis Specialūs treniruokliai probleminėms kūno vietoms Lieknėjimo technologija išbandė naują natūralią, efektyvią ir ilgalaikę HYPOXI sportavimo sistemą, kurios esmė — lieknėti taikant unikalią vakuumo bei lieknėjimo technologija terapiją.

liekna viršutinė nugaros dalis ką numesti svorio per mėnesį

Ši sistema buvo sukurta remiantis revoliucine austrų sporto mokslų daktaro Norberto Eggerio idėja, kuris siekė sukurti įrenginį, veikiantį ne tik kaip treniruoklis, o kartu gerinantį kraujo apytaką tikslinėse kūno vietose: klubų, šlaunų, sėdmenų, pilvo srityse.

Tarp jų — ir Lietuvoje.

numesti 20 kg svorio per 2 mėnesius kaip žinoti, ar nedeginu riebalų

Ši sistema laikoma pasaulio lydere vakuumine technologija pagrįstų lieknėjimo sistemų srityje. Pulsuojantis vakuumas aktyviai veikia riebalinį sluoksnį probleminėse kūno vietose.

Taip jose suaktyvinama kraujotaka, skatinama medžiagų apykaita.

Prenumeruok

Rezultatas — akivaizdžiai besikeičiančios kūno linijos. Kodėl verta Kaip teigia HYPOXI trenerė Vaida, ši sportavimo sistema ypatinga tuo, kad padeda atsikratyti sunkiau tirpstančių riebalų tikslinėse vietose klubų, šlaunų, sėdmenų, pilvo bei sumažinti celiulitą 3 kartus lieknėjimo technologija nei tradiciniai pratimai.

Dauguma klienčių pabrėžia labai greitus pastebimus pokyčius, jau po pirmojo apsilankymo pagražėjusią odą ir viso kūno lengvumo pojūtį. Per treniruotę, pasak pašnekovės, galima rinktis sportuoti kuriuo nors vienu treniruokliu arba derinti du lieknėjimo technologija viskas priklauso nuo poreikio. Pasak HYPOXI specialistės, po treniruotės probleminėse kūno vietose, kuriose vakuumo ir slėgio terapija buvo aktyvinama kraujotaka, kurį laiką gali būti jaučiama maloni šiluma.

Tad po mankštos bent 6—8 val.

Pacientui Greitas riebalų naikinimas — jokio sporto! Skaivos Jasevičiūtės-Kraujalės lieknėjimo patirtis Dailios kūno lieknėjimo technologija šiais laikais rūpi ne tik moterims, bet ir vyrams, todėl galima teigti, jog lieknėti be pastangų, tikriausiai, norėtų kiekvienas, susiduriantis su celiulitu, svorio problemomis ar norintis atsikratyti vos kelių kilogramų.

Taip pat ir jaunoms mamoms. Jei moteris dar maitina kūdikį savo pienu, prieš treniruotę rekomenduojama vaikutį pažindyti arba pieną nutraukti pientraukiu. Dainius Labutis Ką išbandė Laura?

Tai procedūra, kurios metu naudojama akustinių bangų terapija - medicininė technologija skirta riebalinio audinio šalinimui.

Pirmiausia buvo lieknėjimo technologija specialiu kostiumu ir 20 min. Jai per tą laiką pačiai nereikėjo daryti visiškai nieko, treniruoklis dirbo už ją. Dėl vakuumo ir slėgio terapijos buvo aktyvinama kraujotaka probleminėse kūno vietose. Tarsi kas nors atliktų SPA procedūrą.

Infraraudonųjų spindulių antklodė lieknėjimui

Jokio darbo — vienas malonumas. Tikras kosmosas.

Redakcija Jei jau išbandėte visas šiame pasaulyje egzistuojančias dietas, tačiau vis vien negalite atsikratyti perteklinio svorio, nenusiminkite - yra dar viena naujoviška alternatyva. Tiesa, norint ja pasinaudoti, save reikės pasmerkti šiokioms tokioms kančioms. Pageidaujantiems sulieknėti pacientams ant liežuvio chirurginiu būdu prisiuvamas nedidelis polietileno tinklelis. Po tokios modifikacijos kietą maistą valgyti tampa skausminga, tad žmonės priverčiami apsiriboti palyginti mažai lieknėjimo technologija turinčiu skystu maistu. Chugay teigimu, nuo praėjusio rugsėjo chirurginei intervencijai ryžosi jau 35 pacientai.

Vėliau Laura 30 min. Beje, kaip norėtų jį minti — sėdėdama ar gulėdama moteris galėjo pasirinkti pati. Laurai ir vėl buvo uždėtas specialus pusės kūno kostiumas, primenantis savitą sijoną.

Kaip tik jis padėjo taikyti vakuumo ir slėgio terapiją. Tačiau šis dviratis man patinka. Lieknėjimo technologija jo moteris taip pat lipo su specialiu kostiumu. Po jos jaučiausi lieknėjimo technologija, tarsi į mane kas nors būtų įmontavęs nedidelį varikliuką, nors fiziškai nepavargau visai. Priešingai, jutau viso kūno lengvumą. Dainius Labutis Kitų gimdžiusių moterų įspūdžiai Jie — vien teigiami.

Lieknėjimas

Po gimdymo dažnai moteriai nedrąsu eiti į sporto lieknėjimo technologija, kur, kaip tyčia, visi liekni, pasitempę, su erzinančiai idealiais plokščiais pilvais. Jauki ir stilinga aplinka, nėra sporto klubams būdingo šurmulio. Apsivelki specialų kostiumą, guli sau, mini pedalus ar žygiuoju bėgimo takeliu, klausaisi ramios muzikos ir niekas į tave nežvilgčioja.

Ko daugiau norėti?.

riebalų deginimo celiulitas kiek svorio netenkama per 4 savaites

Užsakymo nr.

Svarbi informacija