Lieknėjimo syns.

3 populiariausios dietos demaskuotos

Londono gyventoja atsikratė daugiau nei 60 kilogramų, įkvėpta savo motinos pavyzdžio, rašo " Daily Mail ".

Versti aprašą atgal į anglų Jungtinė Karalystė. Vertėjas Find your local group to start your weight loss journey. Plus, our members share their amazing stories and you can try our no-hunger plan with two free 7-day menus and lots of delicious recipes.

Pasak 27 metų amžiaus Carleanne O'Donoghue, ji ilgą laiką kentėjo nuo nutukimo. Vienu metu mergina svėrė daugiau nei kilogramų.

svoris praranda 10 kg per 1 savaitę 50 geriausių patarimų, kaip numesti svorio

Praeiviai gatvėse juokdavosi, vadindami ją "banginiu". View this post on Instagram A post shared by Carleanne O'Donoghue carleannegwen on Jul 2, at am PDT "Dėl savo apimčių aš visada jaučiausi nelaiminga, bet apsimesdavau, kad viskas gerai, — žurnalistams sakė britė.

Lieknejimo dirzas (1)

Mergina nusprendė pakeisti savo figūrą metų vasarą po to, kai  motina atsikratė daugiau nei lieknėjimo syns kilogramų.

Lieknėjimo syns nustatė, kodėl Viduržemio jūros regiono mityba naudinga sveikatai "Aš supratau, kokia laiminga sulieknėjusi mano mama, ir tai paskatino mane", — pažymėjo O'Donoghue.

Weetabix Cake (Slimming World)

Ji nusprendė atsisakyti greito maisto ir kitų nesveiko maisto produktų  ir valgyti daugiau daržovių ir vaisių. Per pirmus metus mergina atsikratė daugiau nei 25 kilogramų. Tačiau O'Donoghue nesustojo ir tęsė lieknėjimo programą.

Šiuo metu klientams Jungtinėse Amerikos Valstijose planas moko narius apsipirkti ir valgyti lieknėjimo syns maistingus maisto produktus ir apriboti jų riebalų, saldžių ar perdirbtų maisto produktų kiekį. Motyvacinė parama ir gairės, skatinančios aktyvų gyvenimo būdą, taip pat yra svarbūs programos komponentai. Kas yra lieknėjimo pasaulis? Lieknėjimo pasaulis buvo įkurtas m.

Merginai taip pat teko atlikti operaciją dėl perteklinės odos pašalinino. Dabar ji sveria 78 kilogramus.

lieknėjimo syns

Pasak O'Donoghue, ji yra patenkinta savo figūra ir pasitiki savimi. Dar šia tema.

ponas riebalų degintojas duetas svorio netekimas klesti

Svarbi informacija