Lieknėjimo ponios

  • Lieknėjimo dienoraštis. "Šluba" stiprybė
  • Grįžti į Naudinga info 08 03 aš svėriau 95,5 kg.
  • Lieknėjimo dienoraštis. Aukštyn-žemyn | komentarai [Puslapis 9/14]
  • Nuvo svorio metimas

Lieknėjimo paslaptis: vanduo, daržovės ir mažesnė porcija m. Penkiasdešimt trejų Angelija Ledžiuvienė iš Lieknėjimo ponios Akmenės prieš keleris metus numetė ką kilogramų, užsisegė trumpą sijoną ir tikina: lieknėjimo ponios niekas jos neprivers grįžti.

Angelija bandė laikytis dietos, bet neištverdavo.

Kviečiu Jus susipažinti su vienos iš distributorių patirtimi. Ši moteris vartojo visą lieknėjimo programą Clean9 bei svorio palaikymo programą LifeStyle

Jos silpnybė buvo bandelės, pyragai — ir pati kepdavo, lieknėjimo ponios pirkdavo, o lieknėjimo ponios visada stovėjo sausainių lėkštė. Ir nebuvo nė minties po valgio neatsigerti kavos, arbatos ar kompoto. Tačiau penkiasdešimt metų, pasuka kalbą Angelija, tai tokia riba, kai nesinori pasiduoti, priešingai, norisi atrodyti jaunatviškai.

lieknėjimo ponios riebalų deginimo esercizi

Tuo metu moteris iš draugių išgirdo apie Šiauliuose rengiamus Respublikinės jogos mokyklos lieknėjimo kursus ir ryžosi juos išbandyti. Penkios auksinės taisyklės Ponia Angelija prisipažįsta — iš pirmo karto net ir po kursų sulieknėti nepavyko. Greit priaugo prarastuosius kilogramus, tad ryžosi kursą kartoti.

Neįtikėtina lieknėjimo istorija: per metus moteris atsikratė 60 kilogramų

Ir štai jau ketveri metai, kaip yra visiškai patenkinta savo svoriu — 72— 73 kilogramais, ir savijauta. Angelija stengiasi laikytis penkių auksinių taisyklių: 1.

  1. Что-то такое, чего я никак не могу постигнуть.
  2. „Lieknėk – laimėk!“ konkurso nugalėtoja - ponia Angelė (PAPILDYTA) - Alytaus gidas
  3. 30 svarų svorio metimas per 3 mėnesius
  4. taumu.lt: straipsniai: Lieknėjimo programa

Rytą — stiklinė vandens po to 1,5— 2 valandas nevalgyti. Prieš valgį — stiklinė vandens prieš 20— 30 minučių.

  • Lieknėjimo paslaptis: vanduo, daržovės ir mažesnė porcija
  • Prižiūrimos profesionalių sporto klubo trenerių, alytiškės sportavo pagal specialiai joms parekomenduotas sporto programas.

Pavalgius negerti 40— 60 minučių. Prieš miegą — stiklinė vandens.

t9 riebalų degintojai

Nori gerti — gerk vandenį. Moteris pasakoja į kraštutinumus nepuolusi, neatsisakiusi nei mėsos, nei bulvių, nei cukraus, nei druskos.

Naujausios žinios

Svečiuose suvalgo ir pyrago gabalėlį, tačiau niekada pyrago nei bandelių nebeneša namo ir pati nekepa. Užkandį nešasi ir į darbą lieknėjimo ponios dažniausiai salotų, agurkų su pasukomis ar jogurtu.

kaip numesti svorio kelionėse

Per dieną išgeria apie 2 litrus vandens. Pakeitė mitybos įpročius, maistą dažniausiai troškina ant garų ar vandenyje, grietinę prie salotų pakeitė šaukštu aliejaus, visiškai atsisakė padažų, sumažino porcijas, ėmė naudoti daug salotų, žalumynų, vaisių.

Žurnalistinis eksperimentas Savaitgalį lieknėjimo ponios nuotaikų kaita peraugo į kasdienį ašarojimą: žliumbiu, nes nebesusikalbu su savimi. Vos vakar atėjau į darbą, mano rūgščią veido miną pamatę kolegos tuoj pat ėmė klausinėti, kas atsitiko, kodėl esu tokia liūdna. Kiti šmaikštavo, gal ėmęs didėti svoris? Kad aš žinočiau! Dūsauju, širstu ir noriu kaip koks strutis įkišti galvą į smėlį ir taip tūnoti kokias tris dienas.

Grupėje lieknėti lengviau Nors patarimai kiekvienam prieinami, tačiau moteris įsitikinusi, kad grupėje lieknėti psichologiškai daug lengviau, negu vienam. Kursuose ji teigia gavusi daug žinių apie tai, kaip organizmas įsisavina maistą, kokie procesai vyksta, kai valgome netinkamai. Išmoko suvokti savo kūną ir pradėjo jį mylėti.

Teisingo lieknėjimo privalumas – gražėjanti oda

Išdalijo drabužius, pakeitė stilių Sulieknėjusi moteris greitai išdalino savo senus drabužius, kad kilogramai nebeturėtų kur sugrįžti ir pakeitė garderobą. Angelija pakeitė ne tik drabužių dydį, bet ir stilių. Lieknėjimo ponios Dabar Angelija jaučiasi visai kita moterimi ir nė už ką nesutiktų grįžti į save anktesniąją.

lieknėjimo ponios

Ji įsitikinusi, kad visos moterys gali sulieknėti, tereikai tik labai panorėti. Asmeninio archyvo nuotr.

Svarbi informacija