Lieknėjimo medžiaga.

Svarbūs lieknėjimo patarimai kiekvienam

Lietuvą pasieks lieknėjimo tabletės, galinčios pastūmėti į savižudybę Peržiūrų skaičius: Populiarios lieknėjimo tabletės, kurių veiklioji medžiaga rimonabantas mažina apetitą ir slopina alkį, jau uždraustos JAV, nes išsiaiškinta, kad šis medikamentas gali pastūmėti į savižudybę.

Daugeliui šie žodžiai siejasi su badavimu, neskaniu, prėsku maistu, savęs varžymu ir lieknėjimo medžiaga. Žiniasklaidoje vis dar galime rasti aibę įvairių dietų, kurios siūlo stebuklingai greitą efektą, tačiau nemini apie tokių dietų žalą. Tarp norinčių numesti svorį žmonių vis dar vyrauja klaidingas įsitikinimas, jog norint sulieknėti būtina itin apriboti savo racioną, valgyti kuo mažiau. Agne, nuo ko pradėti norint lieknėti?

Tačiau Europos Sąjungoje rimonabantą leista pardavinėti dar praeitą vasarą kaip veiksmingą priemonę, padedančią numesti svorio. Ekspertai išnagrinėjo šį medikamentą vartojusiųjų ligos istorijas ir nustatė, kad rimonabanto vartojimo metu pacientams dažnai kildavo minčių apie savižudybę.

mebendazolo svorio metimas

Be to, apie pasitraukimą iš gyvenimo mąstydavo ir tie žmonės, kurie anksčiau nebuvo linkę į depresiją. JAV Maisto ir vaistų administracija taip pat nustatė, kad viršsvorio turintys žmonės ir taip gana dažnai puola į depresiją ir galvoja apie savižudybę, tad labai pavojinga šią riziką didinti vartojant minėtus vaistus.

Kaip ištirpdyti pilvo riebalus?

Kitas mokslininkų tyrimas parodė, kad savanoriai, kurie kasdien išgerdavo po 20 mg rimonabanto, ėmė skųstis nemiga, juos kankino nerimas ir panikos priepuoliai, o savanoriai, gaudavę placebo tablečių, nieko panašaus nepatyrė.

Rimonabantas buvo sukurtas remiantis marichuanos poveikiu organizmui. Šio medikamento veikimas pagristas tuo, kad blokuojamos galvos smegenų receptorių grupės, atsakančios už maisto suvartojimo reguliavimą ir padedančios organizmui perdirbti cukrų bei riebalus.

alan puslapis svorio

Kaip teigiama, šis preparatas skirtas viršsvorio turintiems žmonėms, kuriems yra didesnė rizika susirgti diabetu ar širdies ir kraujagyslių ligomis. Jo gamintojas kava, kuri padeda numesti svorio iš pradžių tikino, jog šis lieknėjimo medžiaga padės ne tik sulieknėti, bet ir lieknėjimo medžiaga rūkyti, nustoti vartoti alkoholį ir narkotikus.

Buvo atlikti keturi "Acomplia" tyrimai, kuriuose dalyvavo daugiau kaip turinčių antsvorio ir nutukusių pacientų, kurių svoris tyrimų pradžioje siekė 94— kg.

kaip numesti 1lb riebalų riebalų deginimo sesija

Pacientams iš tiesų pavyko numesti svorio vidutiniškai 3,9—4,9 kgtačiau rūkyti metančių asmenų tyrimai nuoseklių rezultatų nedavė, tad "Acomplia" veiksmingumą šioje srityje buvo sunku nustatyti. Bendrovė nusprendė atsiimti savo paraišką, ir minėtas medikamentas nerekomenduojamas kaip pagalbinė priemonė metant rūkyti.

Jau tada tyrimų metu išaiškėjo, jog dažnai pacientus, vartojančius rimonabantą, kamavo šleikštulys ir viršutinių kvėpavimo takų infekcijos, nuotaikų kaita, nerimas, depresija, miego sutrikimai.

25 mcg t3 riebalų nuostoliai numesti svorio, kad tilptų į kostiumą

Pasirodė ir kitų perspėjimų, jog preparatas netiks reprodukcinio amžiaus moterims, tad jį galės vartoti tik moterys menopauzėje. Paskutiniuose medikų simpoziumuose į šiuos nuogąstavimus dar nebuvo pateikta atsakymų.

lieknėjimo medžiaga šachmatų svorio metimas

Todėl nenuostabu, kad JAV Maisto ir vaistų administracija kelis kartus atidėjo šio medikamento įteisinimą. Tačiau, kaip jau minėta, Europos Lieknėjimo medžiaga rimonabantas įteisintas, Jungtinėje Karalystėje, pavyzdžiui, jį jau vartoja 37 tūkst.

Taigi "Acomplia" gali greitai pasirodyti ir Lietuvoje.

lieknėjimo medžiaga

Visa lieknėjimo medžiaga, kad Europos institucijos, atsakingos už medikamentų įteisinimą, dar kartą svarstys, ar šis preparatas iš tiesų žmogui atneš daugiau naudos negu žalos.

Mokslininkai perspėja, kad dauguma kitų lieknėti "padedančių" lieknėjimo medžiaga taip pat pavojingi žmogaus sveikatai ir dvasinei pusiausvyrai, o medikai lieknėjimo medžiaga, kad dažnai geriausi dailios figūros pagalbininkai — nepersivalgymas ir sportas.

  • Vyrų riebalų deginimo rutina
  • Sėkmės svorio netekimas
  • Geriausi riebalus deginančios peds
  • Unikali ir veiksminga svorio mažinimui skirta formulė, padėsianti lengviau atsikratyti nereikalingų kilogramų.
  • Mhp svorio
  • Nori numesti svorio nevalgyk

Svarbi informacija