Lieknėjimas kavitacija.

Limfodrenažinis masažas ir/ar cello gelio įvyniojimas Kaune

Kavitacija — ultragarsinis figūros koregavimo būdas. Šiai dienai viena iš veiksmingiausių greitos figūros korekcijos ir nereikalingų riebalų pašalinimo procedūrų yra neoperacinė ultragarsinė liposakcija kavitacija.

Milijonai žmonių renkasi būtent šį būdą.

Lane Norton numesti svorio

Pati riebalų ląstelė subliūkšta, o susidaręs skystis gali būti pašalintas iš organizmo natūraliu keliu. Vieno seanso metu apimtys gali sumažėti iki 4 cm.

  • Pripažinta geriausia neinvazinių kūno kontūrų formavimo priemonė.
  • Krepšelyje nėra produktų.
  • Limfodrenažinis masažas | taumu.lt

Tai alternatyva lieknėjimas kavitacija, skausmingoms, kartais ir pavo­jingoms riebalų nusiurbimo operacijoms. Aparato galvutė vedžiojama kūno paviršiuje, maloniai šildo, kartais šiek tiek dilgčioja.

Efektyvus riebalų skaidymas be operacijos – KAVITACIJA ir LIMFODRENAŽINIS masažas Kaune

Tereikia skirti pusvalandį po vieną kartą per savaitę savo kūno gražinimui. Kurso trukmė priklauso nuo to, kiek riebaliukų norite atsikratyti. Procedūros metu ultragarso banga selektyviai skaido riebalinį audinį, nepažeidžiant kraujagyslių, nervų ir kitų jungiamojo audinio struktūrų, suardo gilius riebalinius sluoksnius, formuoja kūno linijas, didina odos stangrumą ir elastingumą, tačiau panaudojus tobulą ultragarso ir vakuumo kombinaciją lieknėjimas kavitacija papildomai išjudinti nusistovėjusią limfą, pagreitinti limfos nutekėjimą ir toksinų pašalinimą, pagerinti mikrocirkuliaciją ir atkurti kraujotaką.

Kavitacinis efektas dėl specifinės riebalų sandaros pasireiškia tik riebalinėse ląstelėse, kai tuo tarpu kiti audiniai: raumenų fibrilės, odos epidermio ląstelės, kraujagyslių sienelės endotelio ląstelės, dėl jų žymiai didesnio atsparumo ir elastingumo išlieka visiškai nepažeistos. Daug mokslinių tyrimų įrodė kavitacijos efektyvumą ir saugumą.

Pakankamai suardytos riebalų ląstelės neatsistato, kai tuo tarpu vien tik dieta lieknėjimas kavitacija periode riebalines ląsteles tik sumažina ir vėl pradėjus persivalgyti, jos lieknėjimas kavitacija padidėja. Kavitac­ija ypač efektinga klientams su nedideliu ir vidutiniu antsvoriu, jos efektyvumą padidina įvairūs masažai, lieknėjimas kavitacija tarpe limfodrenažinis, fizinis aktyvumas, saikinga mityba. Kavitacijos dėka galite pakeisti savo kūno formas, sumažindami celiulito ir neestetiškų riebalų sankaupų apimtis.

lieknėjimas kavitacija yra skysti blogai svorio

Ultragarsinės kavitacijos poveikis, nereikalaujantis chirurginės intervencijos, stimuliuoja lipolizę ir pakartotinę nereikalingų riebalų sankaupų absorbciją, nesukeldamas žalos odos elastingumui ir spalvai. Ultragarsinės gydymo procedūros tinka tiek moterims, tiek vyrams, kurie nori be lieknėjimas kavitacija operacijų pakoreguoti ir suformuoti savo kūno linijas, lieknėjimas kavitacija norimų kūno vietų apimtis, pagerinti savo odos struktūrą, sumažinti celiulito požymius.

  • Kūno riebalų nuostoliai per 2 mėnesius
  • Yra nesočiųjų riebalų, blogai svorio
  • Prieš liekną lieknėjimą
  • Džiaukitės dailesnėmis kūno linijomis be didelių pastangų!
  • Dd svorio metimas

Lieknėjimas kavitacija atliekama nugaros, pilvo, juosmens, klubų, sėdmenų, šlaunų bei žąstų srityse. Visi pacientai pabrėžia, kad ši procedūra nesukelia jokio skausmo ar diskomforto. Jos metu jaučiama lengva vibracija arba šiluma gydomame plote.

Lieknėjimo procedūros

Nereikia jokios specialios priežiūros, po procedūros pacientas gali iš karto maudytis, eiti į darbą arba sugrįžti prie savo kasdienės įprastinės veiklos. Procedūros trukmė priklauso nuo gydomo ploto, dažniausiai trunka nuo 30 min.

lieknėjimas kavitacija ar šlapinimasis padeda numesti svorio

Dalinis kūno linijų formavimo rezultatas matomas jau po 2 — 5 procedūrų, tačiau ilgesniam efektui pasiekti rekomenduojamas gydymo kursas 15 procedūrų.

Procedūrų skaičius priklauso nuo Jūsų amžiaus, bendros organizmo būklės, medžiagų apykaitos, hormonų pusiausvyros, celiulito stadijos.

lieknėjimas kavitacija

Procedūrą galima atlikti iš karto po gydytojo konsultacijos, kurios metu gydytojas specialistas apžiūrės ir įvertins Jūsų poodinį riebalinį sluoksnį, odos stangrumą ir elastingumą, parinks individualų Jums labiausiai tinkantį gydymo režimą. Lieknėjimas kavitacija ko pradėti? Ultragarsinės kavitacijos procedūrą reikia pradėti nuo vizito pas gydytoją, kuris nuodugniai išsiaiškins ar neturite kontraindikacijų šiai procedūrai, įvertins Jūsų poodinį riebalinį sluoksnį bei odos būklę, proceso pažengimo stadiją.

Estetski centar HEKIM - Ultrazvučna kavitacija

Taikant ultragarsinės kavitacijos metodą ir norint pasiekti maksimalų lieknėjimo efektą, būtina ne tik nuolatinė gydytojo priežiūra, bet ir individualiai kiekvienam žmogui parinkta procedūros poveikį prailginanti kompleksinė programa.

Ruošiantis vasaros sezonui ir norint džiaugtis išsvajota figūra ultragarsinės kavitacijos procedūras rekomenduojama lieknėjimas kavitacija jau dabar.

Nepraleiskite progos pasinaudoti šios dienos pasiūlymu!

Saugus, efektyvus, pašalinio lieknėjimas kavitacija neturintis tiesiogiai riebalinį audinį veikiantis lieknėjimo būdas šiuo metu yra vienintelis medicininis sprendimas estetinių kūno defektų šalinimui, kuris leidžia džiaugtis ilgalaikiais rezultatais ir modeliuoti figūrą lieknėjimas kavitacija savo norus.

Kavitacija tobulai tinka:.

Visa žmonija šiuo metu išgyvena netikėtas ir sunkias patirtis - privalomą socialinę izoliaciją.

Svarbi informacija