Lieknas celiulitas. Celiulitas

10 PRIEŽASČIŲ KODĖL ATSIRANDA CELIULITAS IR KAIP SU JUO KOVOTI

lieknas celiulitas

Aptempti drabužiai Įvairios ligos: kepenų, virškinimo, skydliaukės Nepriklausomai nuo atsiradimo priežasčių, celiulito formavimąsi galima sulėtinti, ar net visiškai panaikinti ir vėl susigrąžinti lieknas kojas, trokštamą jų grožį ir švelnumą!

Kaip kovoti su celiulitu? Tam, kad celiulito formavimąsis būtų sulėtintas, reikia aktyviai sportuoti — kadangi fizinė veikla puikiai lieknas celiulitas riebalus ir beabejo sveikai maitintis. lieknas celiulitas

ilgas juodas lieknėjantis sijonas

Tačiau vienas greičiausių ir dažniausiai naudojamų gydymo būdų — anticeliulitinių šortukų dėvėjimas. Kokybiškų šortukų galima nusipirkti iš el. Jie skirti švelniai masažuoti odą, o tokiu būdu suaktyvinama mikrocirkuliacija, gerinama kraujo apytaka, taip pat mažinamos riebalų sankaupos ir kartu susikaupę skysčiai. Dėvint anticeliulitinius šortukus, celiulito požymiai matomai sumažėja, oda tampa glotni, lygi ir švelni.

norint sulieknėti reikšmingumą

Anticeliulitinių šortukų medžiaga pagaminta iš specialios faktūros audinių, kurie turi banguoto tinklelio struktūrą ir yra antibakteriniai, todėl oda išlieka sausa ir gaivi. Prailginti anticeliulitiniai šortukai taip pat idealiai priglunda,  apspaudžia ir lieknina šlaunis, modeliuoja liemenį, pakelia užpakaliuką bei glotnina pilvuką.

lieknas celiulitas

Taip pakoreguojama figūra, o minkšti ir patogūs anticeliulitiniai šortukai po drabužiais yra nepastebimi. Labai svarbu yra tinkamai pasirinkti šortukų dydį, lieknas celiulitas per daug maži gali sutrigdyti normalią kraujo apytaką, o pernelyg laisvi gali ne taip efektyviai suteikti norimą poveikį.

lieknas celiulitas

Taigi, nors anticeliulitiniai šortukai ir yra efektyvus ir paprastas celiulito sumažinimo būdas, tačiau būtina nepamiršti, kad anticeliulitinių šortukų veiksmingumas ir rezultatai pagerėja, kai įtraukiama ir fizinė veikla.

Svarbi informacija