Vilioja lieknėti

Populiarėja naujas lieknėjimo gėrimas: nepatikėsite, kaip paprasta
Kaip neužkibti ant dietų ir įvairių papildų kabliuko? Kodėl lieknėti reikia pamažu? Jei svoris ir nukrenta gana greitai, tačiau kieno sąskaita?

Sparčiai plintantis vandenyje virtų citrinų gėrimas, priešingai nei dietos, neverčia nieko atsisakyti. Šis kasdienis įprotis žada pasirūpinti kūno linijomis ir puikia savijauta kiekvieną rytą pradedant nuo karšto vandens su citrina.

Štai ką mano mitybos specialistai Nuoroda nukopijuota Laikantis šios dietos, svoris sumažės, tik ar pavyks išbraukti iš raciono angliavandenius?

Tik aštuonios minutės Rytinio citrin os virimo ritualas yra vilioja lieknėti ir užtrunka vos keletą minučių. Citriną reikia supjaustyti griežinėliais ir 8 minutes virti vand enyje. Gautą karštą gėrimą nukošti ir išgerti likus pusvalandžiui iki pusryčių.

vilioja lieknėti kaip numesti svorio kaip berniukas

Tokiu būdu per mėnesį galima atsisveikinti su kilogramais, pajusti vilioja lieknėti antplūdį ir geresnę savijautą. Ypač naudinga virti citrinų griežinėlius jų nenulupus — žievelėje randama nuo 5 iki 10 kartų daugiau vitaminų, nei pačiose citrinų sultyse, tačiau svarbu įsitikinti, kad žievelės yra švarios ir tinkamos vartoti.

Kodėl mus vilioja stebuklingos piliulės? – Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras

Žievelės neverta išmesti Įprastai nulupama ir išmetama citrinos žievelė pasižymi begale naudingų savybių, todėl šis gėrimas taps vertingesnis, jei vandenyje citrinos bus verdamos nenuluptos. Citrinų žievelės padeda reguliuoti kraujo spaudimą, saugo nuo vėžio, stiprina kaulus ir padeda numesti svorio.

vilioja lieknėti svorio kritimas Kolkata

Taip pat citrina yra puikiai žinoma kaip vaistas, gydantis nuo depresijos bei puiki vilioja lieknėti palaikyti gerą burnos ertmės būklę. Pakeitus rytinį kavos, arbatos ar sulčių puodelį į karšto citrinos vandens stiklinę, svorio metimas tampa dar efektyvesnis, kadangi kiti gėrimai turi kur kas daugiau kalorijų.

Taip pat šis gėrimas vilioja lieknėti persivalgyti ir užtikrina laiku pasirodantį sotumo jausmą.

vilioja lieknėti

Padeda numesti svorio Gydytoja dietologė Kristina Jasmontienė teigia, jog šis rytinis gėrimas sužadina žarnyno veiklą ir gerina virškinimą, todėl karštas citrinų vanduo ypač tinka norintiems numesti svorio ir sportuojantiems žmonėms. Jasmontienė ir perspėja prieš vartojant įsitikinti, jog šis vilioja lieknėti nedirgins vilioja lieknėti — tuomet šis kasdienis ritualas padės numesti keletą kilogramų vilioja lieknėti pasiekti trokštamų rezultatų sportuojant.

Naujiena: Kaip SULIEKNĖTI ir išlaikyti NORIMĄ SVORĮ visam gyvenimui?

Dantų gydytojai įspėja, kad dėl šio gėrimo rūgštingumo gali būti pakenkta dantų emaliui, ant dantų gali atsirasti dėmelių, pasikeisti jų spalva. Profesorius Damienas Walmsley iš Jungtinės Karalystės JK dantų gydytojų asociacijos teigia, kad atlikti tyrimai rodo, kad kuo daugiau rūgščių gėrime, tuo labiau toks gėrimas kenkia dantims.

Taigi jis įspėja, kad citrinų sultys dantims yra ypač kenksmingos, ypač jei jos yra vartojamos kartu vilioja lieknėti karštu vandeniu.

numesti svorio lengvas būdas kaip numesti riebalus, bet išlikti storu

Gydytojas Nigelis Carteris iš JK dantų sveikatos fondo pritaria kolegos išsakytai pozicijai, kad karštas vanduo su citrina gali sukelti dantų eroziją. Norint sumažinti erozijos padarinius gydytojas rekomenduoja gėrimus gerti per šiaudelį, nes tada vilioja lieknėti tiesioginio tokių gėrimų patekimo ant dantų paviršiaus.

vilioja lieknėti

Svarbi informacija