Svorio žvakė

svorio žvakė

svorio netekimas garantuotas svorio metimas sustoti

Apie produktą Šiandien karjera, sėkmė ir laimė suvokiama kaip visą gyvenimą trunkantis asmens mokymosi, saviraiškos ir darbo kelias, o sėkminga karjera — tai dar svorio žvakė gebėjimas derinti darbą, laisvalaikį, gyvenimą šeimoje ir jausti pasitenkinimą savo gyvenimo kelio pasirinkimu. Mūsų sukurta rankų darbo sojų vaško žvakė su magišku pačiulių, rytietiškų prieskonių ir ambros svorio žvakė, tikima, padės: planingai, ryžtingai ir kryptingai siekti savo tikslų.

Skandinavų mitologijoje Toras — griaustinio, audros ir derlingumo dievas.

svorio netekimas sveiki gėrimai

Toras gali Jums padėti bet kokioje kovoje, tiesiogine ir perkeltine prasme. Degimo trukmė: apie 40 val.

WoodWick heartwick Evening onyx spragsinti žvakė

Žvakės kuriamos rankomis, todėl kiekviena iš jų yra unikali, jos svoris svorio žvakė degimo trukmė gali skirtis. Sudėtis: Rankų darbo kvapiajai žvakei pagaminti naudojamas: Natūralus ir ekologiškas sojų vaškas, kuris: degdamas neišskiria pašalinių nuodingų cheminių junginių; dega dvigubai ilgiau nei įprastos žvakės; sojų vaškas nepalieka dėmių, išsiliejęs sojų vaškas svorio žvakė nuvalomas; neįkaista, vaškas dega žemesnėje temperatūroje nei parafinas; perduoda daugiau kvapo dėl žemos lydymosi temperatūros, kuri leidžia greičiau pasklisti aromatui.

svorio žvakė kaip priversti svorio dalia

Medžio dagtį, kuris degdamas jaukiai spragsi. Pačiulių, rytietiškų prieskonių ir ambros magišką kvapą tai pagrindinės kvapų natos, mažų recepto paslapčių neatskleisime. Įsigiję šią prekę, taip pat pirko.

negaliu numesti svorio būdamas 65 metų amžiaus 43 negali prarasti svorio

Svarbi informacija