Svorio tacoma, Toyota Tacoma I AT AG techniniai bei eksploataciniai duomenys | taumu.lt

3.4 AT (190 hp)

Pirelli Scorpion All Terrain Plus, New Tire model for 2018

Minimalus užsakymo kiekis šiai prekei yra 1 Į krepšelį Apie prekę Tai išskirtinės kokybės, itin lengvi NOVLINE gamintojo, iš specialaus sintetinės gumos mišinio poliuretano pagaminti automobilio salono kilimėliai.

Novline kilimėliai paaukštintais borteliais pagaminti iš sintetinės svorio tacoma mišinio - poliuretano. Kilimėliai gamybos procese itin tiksliai išmatuojami panaudojus trimačio vaizdo 3D skenerius todėl itin tiksliai atitinka automobilio dugno formą.

svorio tacoma geriausi riebalai norint numesti svorio

Paaukštinti krašteliai suteikia papildomą apsaugą nuo purvo, vandens ar kitų nešvarumų bei suteikia puikų automobilio interjero vaizdą. NOVLINE automobilinių kilimėlių gamintojas visus kilimėlius projektuoja ir gamina pritaikytus konkrečiam automobilio modeliui.

svorio tacoma

NOVLINE kilimėlių gamintojas itin laikosi saugumo reikalavimų, todėl vairuotojo svorio tacoma gaminamas taip, kad kilimėlio priekinė dalis nekliūtų už pedalų bei neužstrigtų ir nesukeltų avarinių situacijų vairuojant automobilį.

Vairuotojo kilimėlis papildomai apsaugo kairės kojos pakojį, kadangi turi specialų apsauginį liežuvėlį. Galiniai kilimėliai gaminami su pertvara, t.

svorio metimo patarimai maitinančioms motinoms numesti svorio 25 kg

Automobilio kilimėlių matmenys puikiai atitinka automobilio dugno formas, pats kilimėlių raštas bei išvaizda puikiai susiderina su salono interjero apdaila. Kilimėlių gumos mišinys pasižymi trintį didinančiomis ir čiuožinėjimą stabdančiomis savybėmis, todėl kilimėliai net ir be fiksatorių neslidinėja bei nenusispardo.

gali svorio netekimas padėti ibs kaip sudeginu pilvo riebalus

Svarbi informacija