Svorio išradimas. Apie svarstykles

Mokslininkai šokiravo savo išradimu: svoris tirpsta VALGANT TAI

Svarstyklės (prietaisas) – Vikipedija

Istorija[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] Balansinės svorio išradimas Egipte Balansinės svarstyklės yra toks paprastas prietaisas, kad tikėtina, jog jo naudojimas yra atsiradęs dar anksčiau nei patys įrodymai. Akmenys skirti nustatyti absoliutų svorį leido archeologams susieti šiuos artefaktus su svarstyklėmis. Be to, manoma, jog balansinės svarstyklės tikriausiai buvo naudojamos nustatyti santykinį svorį daug anksčiau nei absoliutų svorį.

Seniausias svarstyklių egzistavimo įrodymas datuojamas —  m. Gango slėnyje šiuo metu Pakistano teritorija.

numesti svorio juosteles

Manoma, svorio išradimas pirmykštėse gyvenvietėse suvienodinti ir nušlifuoti kubai iš akmenų tikriausiai buvo naudojami svorio nustatymui pirminėse balansinėse svarstyklėse. Nors kubai nebuvo sužymėti, tačiau jų svoriai yra svorio išradimas vardiklio kartotiniai.

Kubai buvo padaryti iš skirtingų akmens rūšių, kurios skyrėsi savo tankumu. Akivaizdu, kad kubų gaminimą nulemdavo jų svoris, o ne dydis ar kiti kriterijai. Egipte įrodymai apie svarstyklių egzistavimą siekia dar  m. Buvo atrasti išraižyti akmenys su svorio žymėmis ir Egipto hieroglifo simboliu reiškiančio auksątai rodo, jog egiptiečių pirkliai naudojo svorio matavimo sistemą, kuri leido išmatuoti ir įtraukti aukso krovinius ir arba aukso kasyklos gamybos apimtį į katalogą.

Nors jokių svarstyklių iš tų laikų nėra išlikę, tačiau daugybė svėrimo akmenų rinkinių bei freskų vaizduojančių balansinių svarstyklių naudojimą rodo jų didelį paplitimą. Istorijoje buvusi svarstyklių svorio išradimas leido kurti vis tobulesnius prietaisus, o ypač prie svarstyklių vystymosi prisidėjo išradėjas Leonardo da Vinci.

Specialūs magnetai metantiems svorį

Galilėjus sukonstravo specialias hidrostatines svarstykles, kurios padėjo nustatyti medžiagų tankį. Nepaisant projektavimo ir vystymosi pažangos, visos svarstyklės iki XVII a.

svorio blokavimas

Nors įrašai datuojantys  m. Šios svarstyklės tapo dažniau ir labiau naudojamos  m.

9 miego taisyklės, kurių laikantis greičiau krenta svoris

Winfield sukūrė žvakidės tipo svarstykles, kurios buvo naudojamos išmatuoti laiškų ir paketų svorį. Pašto darbuotojai galėjo dirbti daug greičiau su spyruoklinėmis svarstyklėmis, negu su balansinėmis, nes šios svarstyklės galėjo akimirksniu svorio išradimas svorį ir jų nereikėjo nuolat kruopščiai balansuoti kiekvieną kartą.

Iki svorio išradimas. Tačiau tai nebuvo tikrosios elektroninės svarstyklės, nes svorio matavimo principas išliko kaip ir svorio išradimas ar spyruoklinėse svarstyklėse. Balansinės svarstyklės[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] Balansinės svarstyklės — tai pirmasis masės matavimo prietaisas.

Naršymo meniu

Tradiciškai šios svarstyklės yra sudarytos iš horizontalios svirties su svorio išradimas svorio ašimi, kartu su svėrimo lėkštelėmis. Nežinoma masė yra uždedama ant vienos lėkštelės, o standartinės masės yra uždedamos ant priešingos, tol kol ašis būna pusiausvyroje.

Tiksliose balansinėse svarstyklėse slankikliai juda svorio išradimas matavimo skalę. Slankiklio padėtis suteikia svorio išradimas korekciją masės vertei. Nors balansinės svarstyklės techniškai palygina svorius, o ne mases, objekto svoris yra proporcingas savo masei, tad standartiniai svoriai naudojami balansinėse svarstyklėse yra dažniausiai ženklinami masės vienetais.

Judančių balansinių svarstyklių sukeltas gravitacinio lauko stiprumo svorio išradimas nepakeis išmatuotos masės, nes jėgos momentais abi svarstyklių pusės bus paveiktos vienodai.

Mokslininkai šokiravo savo išradimu: svoris tirpsta VALGANT TAI

Svorio išradimas yra tai, jog balansinės svarstyklės išmatuos teisingą masę net ir kitose planetose ar jų palydovuose, arba bet kokioje kitoje vietoje, kuri yra nuolat veikiama gravitacijos arba laisvojo kritimo pagreičio jėgos.

Labai tikslūs išmatavimo rezultatai yra svorio išradimas užtikrinant, jog balansinių svarstyklių atramos taškas nėra veikiamas trinties tradicinis sprendimas yra peilio kraštaspritvirtinant rodyklę ant ašies, kuri sustiprina bet kokį nukrypimą nuo pusiausvyros padėties.

svorio išradimas

Taip pat naudojant svorio išradimas principą, kuris leidžia dalinę masę būti pritaikomai nuo mažų masių judėjimo išilgai matavimo skalės spinduliu. Didžiausiam tikslumui pasiekti, turi būti leidžiamas tam tikras plūduriavimas ore, kurio poveikis priklauso nuo masių tankio. Norint pasiekti didžiausio tikslumo, atramos taškas turėtų būti sudarytas iš V-formos sukinio, kuris yra ant V-formos guolio.

Norint nustatyti objekto masę, etaloninių masių derinys yra pakabintas ant vienos ašies pusės, kai kitoje pusėje yra pakabinama nežinoma masė. Tad ašies balanso centras vis dar yra vienas iš tiksliausių galimų technologijų, kai norima pasiekti svorio išradimas tikslumo, ir yra plačiai naudojamas svorių kalibravimo testuose.

Norint sumažinti etaloninių masių poreikį, gali būti naudojamas išcentrinė ašis svirtis. Balansinės svarstyklės su išcentrine svirtimi taip pat gali būti tokios pat tikslios kaip ir su centrine svirtimi.

Tačiau svarstyklės su išcentrine svirtimi reikalauja specializuotų etaloninių masių ir iš esmės negali būti patikrintos dėl tikslumo, pakeičiant lėkštelių turinį. Svorio išradimas sumažinti smulkių etaloninių masių poreikį, gali būti sumontuotas slankiojantis svoris a poise taip, kad jis galėtų būti pritvirtintas kartu su kalibravimo skale. Slankiojantis svoris padidina kalibravimo procedūros sudėtingumą, nes tiksli jo masė turi būti suderinta su tiksliu svirties spindulio santykiu.

svorio išradimas 67 svarų svorio metimas

Sveriant didžiulius ir nestandartinius krovinius didesniam naudojimo patogumui pasiekti, platforma gali plūduriuoti ant konsolinės sijos sistemos, kuri perduoda proporcingą jėgą į guolinę atramą.

Tai patraukia trumpą strypą, kuris perduoda sumažintą jėgą į patogaus dydžio ašį. Nešiojamos balansinės svarstyklės, kurių apkrova yra iki kgdažnai naudojamos nepalankiose aplinkose, kuriose nėra elektros, kaip ir mechaninės vonios svarstyklės kurių viduje yra panaudojamas spyruoklinių svarstyklių principas.

Papildomos atramos guoliai sumažina tikslumą ir komplikuoja kalibraciją. Plūduriuojanti sistema turi būti pataisyta nuo klaidų kampuose prieš atliekant tikslų koreguojančios ašies ir slankiojančių svorių svorio išradimas derinimą.

Kilogramo išradimas: svorio matavimo vienetas gali gauti naują apibrėžimą

Kai kurios aukštos klasės mechaninės svarstyklės taip pat naudoja ciferblatą su išlyginimo masėmis vietoj spyruokliųtai yra hibridinis dizainas su keliais slankiojančio svorio ir ašies tikslumo privalumais ir su svorio išradimas ciferblatų nuskaitymu. Tokio dizaino svarstykles yra brangu gaminti ir jos tapo atgyvenusiomis dėl elektroninių svarstyklių atsiradimo. Miligramų svarstyklės Miligramų svarstyklės įprastai yra naudojamos narkotikų platinimo, pramonės, tyrimų, chemijos, farmacijos, elektronikos, brangiųjų metalų, juvelyrikos srityse.

Analitinės balansinės svarstyklės Svorio išradimas balansinės svarstyklės yra naudojamos nustatyti masę išlaikant labai aukštą tikslumo ir patikimumo laipsnį. Aukšto tikslumo 0,1 mg ar daugiau analitinio balanso matavimo lėkštelės yra permatomame skaidriame gaubte su durelėmis, kad nesusirinktų dulkės ir joks oras patalpoje negalėtų padaryti įtakos svarstyklių veikimui.

Svajonių išradimas? Jau pristatė specialų šalmą, kurį užsidėjus krenta svoris (Video)

Ventiliuojamo svarstyklių gaubto naudojimas, kuris turi unikaliai suprojektuotus aerodinaminius akrilo paviršius, leidžia sklandžiai laisvai cirkuliuoti orui. Tai apsaugo svarstykles nuo svyravimų, kai matuojama masė yra iki 1 μg. Taip pat mėginys turi būti kambario temperatūros, kad būtų išvengta natūralios konvekcijos oro srovių susidarymo gaubto viduje, kurios paveikia masės matavimus. Analitinis tikslumas yra pasiekiamas išlaikant pastovią apkrovą ant svarstyklių ašies, atimant masę iš tos pačios ašies pusės, kurioje svorio išradimas padėtas mėginys.

Galutinė pusiausvyra yra pasiekiama naudojant nedidelę spyruoklės jėgą, o ne atimant fiksuotas mases.

svorio išradimas

Prarasti riebalų lėtą metabolizmą šios svarstyklės yra vadinamos analitinėmis balansinėmis, tačiau turėtų vadintis tiesiog analitinėmis svarstyklėmis, nes tai susiję su matavimo jėgao ne su gravitacine mase. Spyruoklinės svarstyklės[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] Įprastose spyruoklinėse svarstyklėse spyruoklė išsitempia kaip kabančios svarstyklės parduotuvės daržovių skyriuose arba susispaudžia kaip paprastosios vonios svarstyklės proporcingai taip, kaip sunkiai Žemė tempia žemyn objektą.

Tam daro įtaką vietinė gravitacija. Pagal Hook teoriją, kiekviena spyruoklė turi proporcingumo konstantą, kuri nusako, kaip sunkiai spyruoklė yra traukiama, kaip toli ji išsitempia. Tam tikros svarstyklės kaip Jolly balansinės pavadintos pagal Philipp von Jolly, kuris išrado jas  m.

Spyruoklinės svarstyklės išmatuoja svorį, t. Svoris dažniausiai yra kalibruojami jėgos svorio išradimas, pavyzdžiui, Niutonais ar svarais. Šios svarstyklės turi du klaidų šaltinius, kurių neturi balansinės svarstyklės.

svorio išradimas kavos pupelių nauda numetus svorio

Todėl spyruoklinės svarstyklės, kurios yra teisėtai naudojamos komercijos srityje, turi temperatūrą kompensuojančias spyruokles arba yra naudojamos visuomet toje pačioje temperatūroje. Taip pat jos svorio išradimas būti sukalibruotos toje pačioje vietoje, kur ir bus naudojamos, siekiant išvengti gravitacijos svyravimo įtakos. Įtempimo įvertinimo svarstyklės[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] Spyruoklinių svarstyklių elektroninėse versijose, ašies nuokrypis laikant nežinomą svorį yra išmatuojamas naudojantis tempimo vertinimu, kuris svorio išradimas ilgiui jautri elektroninė svorio išradimas.

Tokių prietaisų pajėgumas yra apribotas tik ašies pasipriešinimu nuokrypiui. Kelių palaikančių vietų rezultatai gali būti pridėti elektroniniu būdu, todėl šis metodas yra tinkamas nustatant sunkių objektų svorį, pavyzdžiui, sunkvežimių. Hidraulinės arba pneumatinės svarstyklės[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] Šios svarstyklės naudojamos, kai reikalingi dideli pajėgumai, pavyzdžiui, kranų svarstyklėse, kurios naudoja hidraulinę jėgą, kad pajustų svorį.

Svarbi informacija