Plonesni, Applications Linguee

WINTEC kilpdiržiai, plonesni

svorio metimas Koranu niekada nepraras svorio

Prezervatyvai bus plonesni už plauką   1 Tradicinis dalies vyrų spyriojimasis nenaudoti prezervatyvų greitai neteks pagrindinio argumento: plonesni jau kuria naujas kompozitines medžiagas, iš kurių plonesni sargiai bus plonesni už žmogaus plauką ir labai patvarūs. Jis skelbia, kad Mančesterio D. plonesni

deginti riebalus dvi savaites

Britanija universiteto mokslininkai gavo Billo ir Melindos Gatesų fondo JAV dolerių paramą naujoms kompozitinėms nanomedžiagoms, kurios būtų naudojamos gaminant naujus prezervatyvuose.

Tokie itin ploni ir patvarūs prezervatyvai, fondo atstovų manymu, paskatins plonesni jais naudotis plonesni plonesni stabdyti ŽIV viruso plitimą Afrikoje bei kituose pasaulio regionuose. Mančesterio universiteto mokslininkai plonesni plonesni grafeną naujai kompozitinei medžiagai kurti.

plonesni svorio numesti per 4 mėnesius

Iš jos pagaminti prezervatyvai neturės porų, todėl nuo ŽIV viruso ir kitų plonesni sukėlėjų jie saugos dar patikimiau nei tradiciniai prezervatyvai iš latekso.

Britų mokslininkai teigia, kad naujojoje medžiagoje bus naudojamas ir lateksas, tačiau dėl nanotechnologijų teikiamų galimybių naujieji prezervatyvai bus plonesni, tvirtesni ir tąsesni už dabartinius.

plonesni

Pabrėžiama, kad jie taip pat leis patirti dar malonesnius pojūčius, o tai, pasak mokslininkų, yra vienas svarbiausių tikslų siekiant dar labiau skatinti saugų plonesni.

Svarbi informacija