Omija lieknėjimas. Dietos. Kaip numesti svorio | taumu.lt

Dietų anatomija – Simple Steps
Kai dietą nutraukiate, ląstelės vėl pradeda kaupti riebalus, ir jei nepereinate prie sveiko gyvenimo būdo, jūsų apimtys taps dar didesnės negu buvo prieš lieknėjimo pradžią. Kas nutinka su riebalais Lieknėjant riebalai skyla į savo sudedamąsias dalis — glicerolį ir riebiųjų rūgščių grandines.

Tik 37 Lt! Kaži, ar kas sugebėtų suskaičiuoti, kiek tų dietų šiandien egzistuoja. Manau, kalba eitų jau net ne apie šimtus… o juokingiausia tai, kad absoliučiai visos dietos iš esmės remiasi kuria nors viena iš pagrindinių bazinių teorijų, pvz.

Dietų anatomija

Tačiau taip gimsta dar viena tuščia viltis žmogui, kuris tiki, kad kiekviena nauja dieta — nauja galimybė pasiekti trokštamą rezultatą. Tačiau aš ne apie tai… Su Jumis noriu pasidalinti keliais savo pastebėjimais apie dietų efektyvumą, kurie susiformavo per daugelį metų omija lieknėjimas eksperimentų su pačia savimi.

Tik prieš tai dar noriu pabrėžti vieną labai svarbų omija lieknėjimas rašau apie trumpalaikių dietų efektyvumą, kuomet jų imasi žmogus, norintis ne būti lieknas, o  pabūti tokiu trumpą akimirką.

kaip deginti riebalų sankaupas svorio netekimas kampala

Tai yra labai svarbu, nes jei Jūsų tikslas — vieno vakaro triumfas, tuomet efektyvi bus bet kuri dieta! Dietos neefektyvios ir tai liudija jų pačių daugėjimas. Įjunkime logiką.

omija lieknėjimas kaip numesti 10 kg riebalų

Juk jei egzistuotų nors viena išties efektyvi dieta, kurios dėka nukristų ir nebesugrįžtų nepageidaujamas svoris, kitų dietų kurti paprasčiausiai nebereikėtų. Omija lieknėjimas, omija lieknėjimas numesti svorio, puola laikytis naujai atrastos ar draugo rekomenduotos dietos, atsikankina tam tikrą laiką, numeta kažkiek svorio, o pasibaigus dietos arba kantrybės laikui grįžta prie įprastos mitybos arba tiesiog neria stačia galva atgal į ją ir susigrąžina buvusį svorį, dar ir su kaupu.

Nuorodos kopijavimas

Ir kas tada? Tuomet iš nevilties žmogus puola ieškoti naujos, efektyvesnės dietos ir taip įsisuka į nesibaigiantį omija lieknėjimas ratą… Esu tikra, kad savo artimųjų, pažįstamų rate esate stebėję ne vieną tokį pavyzdį ir tai tik įrodo, kad dietos yra neefektyvios ir norimų rezultatų omija lieknėjimas bei juos išlaikyti ilgą laiką, deja, nepadeda.

Vienaip ar kitaip, visos dietos sumažina per dieną suvartojamų kalorijų skaičių, dažnai netgi drąstiškai kuo daugiau omija lieknėjimas per kuo trumpesnį laiką Jums žada atimti dieta, tuo drastiškesnį dienos kalorijų skaičių ji siūlo. Omija lieknėjimas tai vyksta trumpą laiką pvz. Taigi kas nutinka, kai lieknėjantis metą dietą ir grįžta prie buvusios mitybos?

Ogi jo organizmui to didesnio kiekio kalorijų jau nebereikia ir viską, ką gauna virš to, jis sėkmingai sukaupia riebaliukų pavidalu.

Štai kodėl praktiškai visi, kurie pasilaikę dietos grįžta prie ankstesnės mitybos, susigrąžina ir buvusį svorį. Tiesa, paprastai dar ir papildomus 10 procentų! Trečia, ir ko gero pati didžiausia dietų blogybė yra ta, jog jos siūlo mitybos programą konkrečiam trumpam laikotarpiui.

Kodėl negalima greitai lieknėti?

Tarkime, kad randate sau įveikiamą dietą, kuri žada, jog  numesite X kg per tam tikrą laikotarpį. Jūs nusiteikiate, atlaikote visą tą sunkų laikotarpį, staiga atsisakę visko, prie ko buvote pripratę visą gyvenimą, pasiekiate net ir tą trokštamą rezultatą, t.

svorio metimo kvapas blogas 4 kg svorio netekimas per 3 savaites

O kas tada?!. Psichologiškai o ir fiziškai išsekę nuo staiga iš esmės kitokios mitybos ir apribojimų, paprastai žmonės grįžta prie senos mitybos, nes, pirmiausiai, būna pervargę, persitempę omija lieknėjimas žvėriškai alkani, o antra, žmonėms nepakanka žinių, kurių būtinai reikia tam, kad pavyktų išlaikyti naują svorį. Prisiminkite, jog kuo daugiau riebaliukų atsikratote, tuo labiau organizmas kovoja dėl kiekvieno Jūsų kąsnio, taigi ir mesti svorį toliau, o ir jį palaikyti darosi vis sunkiau.

Tiesa, yra dvi išimtys, kuomet dieta gali būti efektyvi: Jei Jums reikia pasiekti norimą rezultatą greitai ir tik tam tikram momentui pvz.

Įrodyta moksliškai: tai padeda lieknėti!

Tačiau tai yra ekstremalu tiek Jūsų valios, ypač plonas riebalų nuostolis sveikatos požiūriu. Apibendrinant, dietos omija lieknėjimas, nes jos nurodo mitybos planą tik konkrečiam trumpam laikotarpiui, tam tikram rezultatui pasiekti, o rezultatų palaikymas paliekamas Jūsų pačių saviveiklai. Submit your review.

gali svorio netekimas padėti ibs

Svarbi informacija