Lieknėjimo pasimatymas

lieknėjimo pasimatymas

Redakcija Jei jau išbandėte visas šiame lieknėjimo pasimatymas egzistuojančias dietas, tačiau vis vien negalite atsikratyti perteklinio svorio, nenusiminkite - yra dar viena naujoviška lieknėjimo pasimatymas.

lieknėjimo pasimatymas

Tiesa, norint ja pasinaudoti, save reikės pasmerkti šiokioms tokioms kančioms. Pageidaujantiems sulieknėti pacientams ant liežuvio chirurginiu būdu prisiuvamas nedidelis polietileno tinklelis. Po tokios modifikacijos kietą maistą valgyti tampa skausminga, tad žmonės priverčiami apsiriboti lieknėjimo pasimatymas mažai kalorijų turinčiu skystu maistu.

lieknėjimo pasimatymas Ar galite sudeginti vidinius riebalus

Chugay teigimu, nuo praėjusio rugsėjo chirurginei intervencijai ryžosi jau 35 pacientai. Po procedūros jie vidutiniškai numetė po 10 kilogramų svorio - ir tai vos per mėnesį, kadangi būtent tiek laiko pašto ženklo dydžio lopas yra laikomas ant liežuvio.

Prisiuvus lopą prie lieknėjimo pasimatymas, žmogui skiriama kalorijų per dieną dieta - maždaug pusė to, kas yra rekomenduojama vidutinei suaugusiai lieknėjimo pasimatymas ir trečdalis to, ką turėtų gauti vidutinio suaugusio vyro organizmas.

lieknėjimo pasimatymas

Pacientai pas gydytoją lankosi kas savaitę. Apsilankymo metu jiems skiriama psichologo konsultacija, naujas dietos ir mankštos pratimų planas. Procedūra nėra pigi.

Tačiau liežuvio lieknėjimo pasimatymas kritikai procedūrą įvardija kaip "barbarišką", "viduramžišką" ir "bereikalingai žiaurią".

lieknėjimo pasimatymas sveikatos lieknėjimo kava

Manymas, jog skausmas yra būtinas norint išmokyti šiuos žmones kažką daryti, yra ne tik absurdiškas, bet ir bereikalingai žiaurus". Freedhoff sako, jog norint, kad naujo tipo elgsena peraugtų į įprotį, reikia metų sąmoningų pastangų.

Išėmus tą įtaisą iš burnos, svoris grįš beveik garantuotai, nes žmonės linkę sugrįžti prie buvusių įpročių, ypač tada, kai svorio metimas susijęs su fizinėmis kančiomis ir viduramžiškais kankinimo įrankiais, kurie patalpinami jų burnoje.

Aš nežinau jokio kito atvejo medicinoje, kai mes tyčia sukeltume skausmą Man tai skamba kaip medicininė beprotybė", sako Freedhoff.

ar kūno priepuolis gali padėti numesti svorio

Lieknėjimo pasimatymas savo kritikams Chugay atsikerta teigdamas, jog procedūra yra saugesnė nei kitos ekstremalios priemonės, tokios kaip skrandžio tūrio mažinimas ar riebalų nusiurbimas. Paprastai laikantis dietų žmonėms sunkiausia yra pradžia, kuri dažnai gan ilgai trunka ir tenka įdėti daug pastangų. Tačiau jei jiems tai nesiseka, tačiau svorio numesti reikia?

lieknėjimo pasimatymas koks natūralus gėrimas padeda numesti svorio

Būtent tokiems atvejams ir yra skirtas šis metodas". Verta skaityti!

  • Numesti svorio padrąsinimas
  • Lieknėjimo centras pristato: 20 priežasčių, kodėl nekrenta svoris Figūra Alfa.
  • Dl lieknėjimo kavos
  • Bet ar dažnai susimąstome, kaip mūsų organizmas sureaguotų į staiga dingusius 20 kilogramų?

Svarbi informacija