Lieknas lubuntu. Artigos taumu.lt | Tecnologia On-Line

Smartphone Skirtumai tarp "Linux" ir lieknas lubuntu. Programos, 50 svorio metimas galite. Programos valdymas ir atnaujinimas. Žinoma, dauguma pasaulio populiariausių operacinių sistemų vartotojų žinoma apie "Windows", žinoma bent jau girdėjo apie paslaptingas alternatyvas - "Linux" ir "OSX" naudojami "Apple" kompiuteriuose. Pastaruoju aš neatsižvelgiau dėl to, kad tai nėra įprasta, tačiau kitiems dviems bus skiriamas lieknas lubuntu dėmesys.

Šis įspūdingas skirtumas sukelia, visų pirma, labai mažai supažindinti žmones veikti apskritai pasaulį dažnai iš anksto įdiegta kompiuteryje laikoma vienintelė galimybė! Ir, antra, visiškai kitokia filosofija šiame pasaulyje.

Trumpai tariant, klasikinis "Linux" paskirstymas reikalauja, kad administratorius turėtų labai plačias žinias apie tai, kaip dirbti su savo įrenginiu, o "Windows" atveju reikia žinoti tik "kur spragtelėti" ir "kokius lieknas lubuntu reikia pažymėti".

Pabandykime išsamiau išnagrinėti šiuos skirtumus. Ne elitisma pasakyti "visi žino, tai" nėra tas pats dalykas. Tai yra vartotojai, kurie yra pripratę prie programinės įrangos, kuriuos galima naudoti iš karto po kiekvieno langelio. Veteranas: jūs turite pastatyti automobilį su blokais. Veteranas: lauke yra nurodymas.

Pasakykite, kaip sujungti padalinį, kad gautumėte žaislinį automobilį. Jums nereikia žinoti, kaip tai padaryti, tiesiog vadovaukitės instrukcijomis. Kodėl jie tiesiog negali parduoti žaislų automobilio, o ne paprašyti, kad jį paduosite?

Jis buvo suprojektuotas suskaidyti. Pirmiau minėto tipo dialogai negalimi realiame gyvenime. Jei jus domina nedidelis nulaužimas, kodėl nerimaujate apskritai? Tai veda prie pokalbių minėtu stiliumi: pradedančiai skundžiasi, kad veteranai turi akivaizdžių ir karčiųjų funkcijų egzistavimą, kad jie turi pažiūrėti į instrukcijas, kaip kažką pradėti.

Patogumas ir paprastumas Visų pirma numesti svorio normaliai paminėti sąsajos skirtumus. Visi žino "Windows" meniu "Pradėti" kurį jie nusprendė pašalinti dėl kokių nors priežasčiųdarbalaukį ir "Explorer". Bendra šios lieknas lubuntu sistemos sudėtis nuo ojo dešimtmečio labai nepasikeitė, ir niekas neklausė, ar vartotojams patinka. Čia ir tobulas minimalizmas, ir visiškai trimatis poveikis egzistuoja šalia kito, nesikišant vienas į kitą.

svorio metimo pjūklai

Paprastai negalima nustatyti jokių bendrų kriterijų. Kitaip tariant, "Linux" yra labai skirtingi. Beje, daugelis "MirSovetov" skaitytojai su dideliu tikimybe jau naudojasi tik netiesiogiai.

Labai paprasta: lieknas lubuntu maršrutizatorius, išmanusis telefonas su "Android OS" ir net serveriai, leidžiantys naršyti svetaines, dauguma jų dirba.

Lubuntu 18.04 Linux Samba File Sharing and Fix

Darbalaukio langų tvarkyklė Awesome WM su naršykle, konsolės garso valdymu ir užduočių juosta viršuje  Šiuolaikinėje operacinėje sistemoje pradinis paprastumas ir intuicija laikomi labai svarbiu veiksniu. Aš nesistengsiu pūsti dulkių į mano akis: čia "Linux" praranda sprogimą. Net labiausiai "draugiškų" Naudotojo pasiskirstymo Ubuntu, mėtos gali kilti problemų, kurioms reikia sąmoningai sprendimą ir ypač suprasti savo veiksmus. Įrengimo skirtingas operacines sistemas lyginti sunku, vėl dėl įvairiausių Linux distribucijų procesas: toje pačioje Ubuntu ir Lieknas lubuntu, ji yra ne mažesnis nei "Windows" ar net viršytikad naujokas paprastumą, bet jei siūlote naujokas įdiegti "Gentoo", jūs reginyje labai liūdna Bet kokiu atveju, nepatyręs vartotojas paprastumo nugalėtojas yra akivaizdus.

Tai yra "Windows". Tarkime, kad jūs įdiegėte sistemą, pritaikėte ją pagal savo skonį, rastumėte vairuotojus ir išmokote viską pagal savo galimybes. Su juo dirbo ir gerai žinomas laikas. Staiga yra problema. Patogus jums ir puikiai jaustis senoje OS versijoje, programa staiga atsisako dirbti su naujuoju, pavyzdžiui.

Čia mes siekiame tokio paprastumo kriterijaus: ar lengva vartotojui išspręsti nestandartinę problemą gerai suprantama forma visoje OS detalėje? Ir šiuo atveju "Windows" jau praranda. Nesvarbu, kaip profesionalus bendraujant su juo nei buvo žmogus, daugeliu atvejų sprendimas yra sumažinama iki šamanizmo lygio "Išbandykite šį, netikėtai padėti! Linux sistemoje galite lengvai sužinoti problemos detales, įtraukdami juos į terminalą, mokydami ir darant išvadas, o tai yra pakankamai dažnai - pavyzdžiui, bibliotekų versijų konfliktas, kurį lieknas lubuntu lengva išspręsti.

  1. Komentarai | Mokesčių inspektoriai tikrins ir kompiuterius | taumu.lt
  2. Vaizdo įrašo paaiškinimas Kas yra molis?
  3. Элвин не сомневался в правоте Хилвара.

Ir jei problema pasirodytų pernelyg sudėtinga, vartotojas suranda lieknas lubuntu informaciją lieknas lubuntu, plečiant savo žinias, išsprendžia ją naujais privalumais. Ir nereikia tiksliai ieškoti tokio atvejo tiksliai toje pačioje programoje ką vargšas veikia "Windows"nes daugybė klaidų yra panašios. Siekiant teisingumo, lieknas lubuntu paminėti, kad "Windows" atveju problemos panašios tarpusavyje panašios, tačiau OS neleidžia jums apie tai žinoti.

Gavome tokią išvadą: kompiuteriu besidominčio asmens pasirinkimas pasiruošęs skirti daug laiko ir pastangų mokytis savo operacinės sistemos - "Linux".

Tarp malonių momentų yra beveik lieknas lubuntu ir patikimas problemų sprendimas ateityje. Bet jei preferencijos nukris į principo "Jei tai tik dirbo, bet kaip - man be skirtumo" kryptis, tuomet "Windows" tampa geriausiu ir patogiausiu kandidatu. Neabejotinai tai reikalauja daug mažiau pradinių investicijų, bet kai atsiranda problemų Vieną dieną gavau "3G" modemą prie nešiojamojo kompiuterio.

Iš anksto žinodamas, kad "Linux" reikės "wvdial" programos, įdiegiau ją ir padariau pagrindinius nustatymus - prisijungimo vardą, slaptažodį, dial-up numerį. Po to prijungiau modemą, paleidau wvdial - ir voila! Turiu internetą. Bet kai man reikėjo šio modemo naudoti toje pačioje nešiojamojo kompiuterio fiksuotose prieigos taškuose, bet su lieknas lubuntu, kilo problemų.

Prijungto įrenginio tiesiog nebuvo aptikta, o operacinė sistema prakeikė vairuotojo trūksta. Apskritai, standartinė situacija, tai tik kur tai gauti? Instrukcijose aiškiai nurodyta, kad viskas turi veikti "plug" n "play", o vairuotojas bus įdiegtas iš paslėpto variklio modemo. To neįvyko, o aš likau be interneto. Oi  Dabar "Windows" gerbėjai pasakys, kad kaltina modemo gamintojus, tačiau tik keli žmonės gali nustatyti "wvdial".

Aš žinau. Bet galiu jį pakoreguoti. Ir modemas, dirbantis "plug" n "play" po pagrindinės konfigūracijos pagal Linux, bet net nepažįstamas kaip "flash drive" su vairuotoju jį Windows, yra didelis minusas už mane.

Все о компьютерной технике

Programinė įranga Aš pripažįstu, kad kai kurie skaitytojai jau nusprendė, kokia filosofija yra arčiau jų, dėl ankstesnių pastraipų. Tačiau dėl vienos filosofijos, galų gale, negyventi ir OS be programų nieko neiškraipo.

Atėjo laikas palyginti programinę įrangą abiem sistemoms! Apskritai, "Windows" programinė įranga yra nepalyginamai didesnė, visų pirma dėl platformos populiarumo.

svorio netekimas edu

Ši medžiaga lieknas lubuntu išsibarsčiusios visame internete nors "Microsoft" ir pasistengti centralizuoti ir savo parduotuvę, nėra net pusė visų artimiausioje ateityje programasatnaujinta atskirai ir tik pašalino visus iš vienos lieknas lubuntu, jei jums sekasi.

Taigi, vienintelis pliusas - nemokamas? Nesvarbu, kaip tai lieknas lubuntu. Populiariausi platinimai yra pagrįsti partijos programinės įrangos platinimo sistemomis, taigi viskas sistemoje, nuo branduolio iki labiausiai nesąžiningo grotuvo, yra įdiegta, atnaujinta ir ištrinta toje pačioje vietoje. Ypač tada, kai atnaujinate viską iš karto.

Hipotireozė vs.

Bet ar tokia patogi sistema sugebės susidoroti su "Windows" programinės įrangos gausa? Dabar pabandysiu išsiaiškinti tai, išsiaiškindamas būdus ir būdus atlikti įprasto vartotojo pagrindines užduotis abiejose operacinėse sistemose: Kaip matome, dauguma kasdienių vartotojų poreikių lengvai paleidžiama sistemoje "Linux". Problema gali atsirasti tik dėl to, kad reikia specialios kūno plonas krem. Koks turėtų būti padorus dizaineris be jau paminėto "Photoshop"?

Įdiekite "Windows" arba įsigykite "Mac", tiesiai. Tačiau yra ir kita galimybė: naudoti vyną. Vienas iš labiausiai įkvepiančių "stebuklų" iš nemokamos OS, tai specialių bibliotekų ir vertėjų kolekcija leidžia paleisti "windowed" programinę įrangą, kur ji visai nepriklauso.

Žinoma, ne visi darbai lieknas lubuntu iš kartotačiau tikimybė yra gana didelė.

Kas yra molis?

Net su žaidimais. Jei nebūtų "Wine", "Linux" žaidimų istorija būtų labai liūdna. Jie yra, tačiau labai nedaug, palyginti su "Windows", ypač triukšmingais AAA projektais. Jei esate "atvėsusių" daug resursų reikalaujančių žaidimų gerbėjas, net nereikia ieškoti taip.

Bet kokiu atveju dabar: kūrėjai pvz. Pradėkime nuo įdomiausių: sistemos reikalavimų. Minimalūs reikalavimai to paties Ubuntu, naujausia versija šiuo metu yra lieknas lubuntu šiek tiek mažesnis kalbant apie RAMnei "Windows 8 Kita vertus, niekas neprivalo naudoti tokį valgus Pasiskirstymas: lubuntu, pavyzdžiui, atsižvelgiant į kūrėjų galėtų dirbti net su "Pentium II" procesoriumi.

Hipotireozės gydymas apima pataisytą ir stebimą jodo ir sintetinio skydliaukės hormono, pvz. Hipertiroidizmas gydomas beta adrenoblokatoriais, kurie pašalina sisteminius simptomus, ir vaistais nuo skydliaukės, tokiais kaip metimazolas. Kas yra hipotireozė?

Stalinio kompiuterio atveju tai nereiškia daug, bet nešiojamas "lengvas" OS garantuoja ilgesnį baterijos veikimo laiką - gerai, galų gale, jūs sutinkate. Bet MirSovetov skaitytojai turėtų žinoti, kad net su surinko trimatį sąsaja, lengva užtaisyti Windows juosmeniu, OS pagrįsta Linux veiks greičiau nei konkurentų.

Slapta yra, pirma, taupesnė išteklių taupymo architektūra, antra, racionaliai naudojant RAM. Jis bando jį visiškai išnaudoti, talpydamas į laisvą kiek įmanoma daugiau išteklių iš standžiojo disko. Kodėl ji turėtų vaikščioti? Tegul nauda atneša. Dėl šios greitesnio taikymo efektyvumą iš tiesų susiję lieknas lubuntu lėtai HDD nebereikia ir mažina kietojo disko operacijas sumą, tai gc lieknėjimo kava, pratęsti savo gyvenimą.

Na, jei tam tikrai programai reikia atminties, labiausiai neprašoma talpykla iškart išnyks. Jis užima beveik 4 Gb, bet apie 3 iš jų - talpykla  Lieknas lubuntu žino, kaip "Windows" yra skaitytina failų sistemoms. Aš nesigilinsiu į kiekvieno svorio metimo progreso grafikas, išskyrus pasakyti, kad idealus, tuo pačiu aukšto lygio Naudojimo ir didelius failus, ir mažų sklaidos, neegzistuoja.

tongkat ali numesti svorio

Bet kuriuo atveju dabar. Kai bandysite kuo greičiau pasiekti viską, paprastai negavote nei vieno, lieknas lubuntu kito. Kai kurie iš jų bus naudingesni serveriui, kiti - filmų saugojimui, trečia - dokumentams. Didelis minusas - jūs turite žinoti kiekvieno FS savybes ir minėtą sistemą, kad galėtumėte juos naudoti. Pasirinkimo nėra - nėra jokių problemų. Šiek tiek apie montavimą - klausimas, o ne estetinis, o funkcinis.

Linux sistemoje toks medis yra tik vienas, o diskai yra atstovaujami jo filialų pavidalu. Tiesą sakant, komandos siuntimas į įrenginį, pvz. Grubiai tariant, įsivaizduokite, kad visi riebokšlio "My Computer" gali lieknas lubuntu daug, bet ne griežtai skirta It "maišelį". Kitas ir tvirtas ir lengvas ryšys.

Skirtumai tarp "Linux" ir "Windows". Programos, kurias galite. Programos valdymas ir atnaujinimas.

Antrasis gali būti palygintas su "Windows" sparčiuoju klavišu, pirmasis neturi analogų. Trumpai tariant, sunki nuoroda leidžia vienam failui, kuris užima nekeičiamą disko vietą, tuoj pat apsistoti bet kuriame katalogų komplekse.

Skirtumas nuo nuorodos ir minkštos nuorodos yra visų tokių "įsikūnijimų" visiškas lygiateisiškumas, ty negalėjimas nustatyti šaltinio. Jūs galite atsikratyti failo su kietaisiais nuorodomis tik pašalindami juos visus. Beje, tai FS funkcija, o ne OS. NTFS gali naudoti nuorodas, galite dirbti su jais per komandinę eilutę Windows. Bet kokia procentinė dalis vartotojų gali? Ir svarbiausia - kodėl funkcijos nuo jų nuslėpta sistemos gylyje?

Kitas didelis skirtumas tarp dviejų sistemų - tai požiūris į disko programų vietą. Kiekvienoje programoje "Windows" yra įprasta paskirti vieną aplanką, kuriame bus saugomi visi jo failai.

Taisyklė - išlaikyti su panašiomis, tai yra, visi Vykdomieji failai - viename aplanke, visi bibliotekų - kitaip nustatymai - į trečią, ir taip toliau. Bendras šio metodo minusas yra didelis programinės įrangos rankiniu būdu pašalinimas pagal failą. Kita vertus, partijos valdytojas atlieka puikų darbą, be vartotojo įsikišimo.

Iš bibliotekų bendravimo galima naudoti tą pačią programą skirtingoms programoms, o ne lieknas lubuntu "klonus". Rezultatas yra mažesnis programinė mokėti už tai, kas būtina priklausomybių - "Linux" specifinė situacija, kai beveik kiekviena programa kompiuteryje reikalauja kai lieknas lubuntu kitų, dažnai ne tas pats. Panašus reiškinys Windows yra DirectX ir. NET, reikalaujantis daugybės programinės įrangos.

riebalų nuostolių technika

GDM priklausomybė Mano pasirinkimas Paskirstykite į skirtingų platformų techninius skirtumus gali be galo ilgai. Manau, kad bendra nuotrauka tapo aiški: jie visai nėra panašūs. Išoriškai - taip, galbūt, bet ne iš vidaus. Ir tikrai, lieknas lubuntu kuris skaitytojas šiuo klausimu jau klausia loginio klausimo - "Ką aš pasirinku? Tai yra "Linux".

Molis vs Silt

Norint gauti daugiau aiškumo, norėčiau išvardinti pagrindines priežastis: Administravimo ir konfigūracijos laisvė. Po standžios Windows sistemos nuo bėgimo akių galimybių! Nepatinka langų apimtys - įdėti kitus ar net atsisakyti jų.

Bet kas yra ekrano tvarkyklė? Jei esate gana nauji Linux pasauliui, tikriausiai niekada negirdėjote apie ekrano tvarkyklę.

Nepatogūs "karštieji klavišai" - visi jie gali būti pritaikyti, kaip nori jūsų širdis. Net klaviatūros išdėstymas, kai reikia, redaguojamas be problemų ir papildomų įrankių. Žinoma, jūs turite lieknas lubuntu, ką darai - tai yra kas čia pastatyta. Darbo greitis. Po puikiai suderinto "Linux", "Windows" atrodo kaip lieknas košmaras.

Kaip tikėtina atsisiųsti visą operacinę sistemą ir pagrindines programas žinutė, pašto klientas, naršyklė

Svarbi informacija