Integracinis lieknėjimas

Kodėl lieknėti trukdo ilgieji savaitgaliai? | taumu.lt

BIBTM yra minkštas, fiziologiniu tirpalu užpildytas silikoninis balionas, įstumiamas į skrandį šešiems mėnesiams. Jis užpildo  dalį skrandžio, todėl žmogus greičiau pajunta pilnumo jausmą, mediciniškai vadinamą sotumu. Be to, svarbu, kad pasisotinama valgant kur kas pažesnėmis porcijomis.

Pratimai svorio metimui.

Lieknėjimo mokslas. Intragastrinis balionas yra tik lieknėjimo proceso dalis. Nemažiau svarbus ir Jūsų ryžtas bei medikų komandos priežiūra. Šios komandos sukurta programa Jums padės ne tik sulieknėti, bet ir išlaikyti integracinis lieknėjimas figūrą. Akivaizdūs integracinis lieknėjimas skatins laikytis programos nurodymų, kurie pamažu taps įpročiais visam tolimesniam gyvenimui.

Medikų komanda bus sudaryta iš gydytojų, dietologų ir fizioterapeutų, kurie nuolatos Jus padrąsins ir palaikys.

Miegas ir svoris: lieknėti galima ir lovoje

BIBTM sistemos privalumai: Įrodyta, kad naudojantis šia sistema galima pasiekti geresnių rezultatų nei tik laikantis dietos; Paprasta nechirurginė procedūra; Sotumo jausmo sukūrimas ir išlaikymas; Sistema padeda pakeisti valgymo ir gyvenimo įpročius.

Ar dietos ir lieknėjimo vaistai Jums neveiksmingi? Jeigu esate vienas iš tūkstančių žmonių, nusivylusių tiek įprastomis, tiek alternatyviomis dietomis, Jums reikalinga kitokia pagalba. Įrodyta, kad dietos nepadeda pakeisti ilgalaikių valgymo įpročių. Kiti pasikliauja svorį mažinančiais preparatais, tačiau šie taip pat sukelia neigiamą pašalinį poveikį.

Tiesa ta, kad žmonėms sunkiausia ilgą laiką laikytis griežto mitybos režimo, ypatingai tuomet, kai valgomas maistas nėra itin skanus. Mes siūlome išeitį tiems, kurie nori integracinis lieknėjimas nesiimdami drastiškų chirurginių operacijų.

Kaip balionas yra įkišamas į skrandį? BIBTM yra minkštas silikoninis balionas, kuris yra įstumiamas yra juoda kava gera numesti svorio skrandį šešiems mėnesiams. Integracinis lieknėjimas balionas, sujungtas su minkštu vamzdeliu yra įkišamas integracinis lieknėjimas Jūsų skrandį pro burną procedūros, vadinamos endoskopija, metu.

NAUJAUSI KOMENTARAI

Integracinis lieknėjimas paprasta procedūra trunka minučių. Prieš baliono įstūmimą ir užpildymą fiziologiniu tirpalu, Jums bus suleista raminamųjų vaistų. Skrandyje esantis balionas, užpildomas fiziologiniu skysčiu, savo svoriu ir tūriu sukelia pilnumo, sotumo jausmą. Užpildžius balioną vamzdelis yra ištraukiamas. Kaip balionas pašalinamas? Baliono pašalinimas iš skrandžio po 6 mėnesių yra integracinis lieknėjimas pats nesudėtingas.

Pro burną į Jūsų skrandį yra įkišamas vamzdelis, kuriuo išsiurbiamas fiziologinis skystis. Ištuštintas balionas yra ištraukiamas. Pacientas išleidžiamas namo praėjus kelioms valandoms po procedūros atlikimo. Kai integracinis lieknėjimas žmonės trumpą laiką po procedūros gali būti nedarbingi. Keliais kilogramais galima sulieknėti? Pacientai naudodamiesi BIBTM sistema per pirmuosius šešis mėnesius gali tikėtis numesti nemažai svorio.

Tikslus kilogramų skaičius ir sugebėjimas išlaikyti norimą svorį priklauso nuo to, kaip žmogus įsisavina  mitybos ir sveikos gyvensenos principus.

Kūno masės indeksas

Pavyzdžiui, prieš kelis metus Italijoje buvo atliktas klinikinis tyrimas, kuriame dalyvavo pacientai. Po 6 mėnesių jų svoris vidutiniškai sumažėjo integracinis lieknėjimas kg.

  1. Spausdinti dalyvius ežerai vilioja labiau nei sporto salė, tačiau joje prakaitą lieja kelis kartus per savaitę.
  2. Tačiau kartais tokio patarimo laikytis labai sunku arba net neįmanoma ir visai ne todėl, kad trūktų valios ir ryžto.
  3. Ar galite numesti svorio su avižomis
  4. Ryto šviesa gali padėti sulieknėti, sako mokslininkai | taumu.lt
  5. Intragastrinis Balionas | taumu.lt

Kodėl svarbu išmokti lieknėti teisingai? Mokymo programa yra būtina norint, kad BIBTM sistema būtų efektyvi ir žmogus įgytų naujų sveikos gyvensenos įgūdžių. Jūs galėsite suderinti susitikimų laiką paprastai vieną kartą per mėnesį su medicinine komanda, tačiau labai svarbu, kad lankytumėte visus susitikimus.

BIBTM sistemos efektyvumas priklauso nuo Jūsų ryžto integracinis lieknėjimas naujų sveikos gyvensenos principų ir sugebėjimo juos taikyti savo gyvenime. Patirtis rodo, kad lankiusieji visus susitikimus pasiekia geriausių lieknėjimo rezultatų.

Žmonėms, kurių kūno masės indeksas yra mažesnis nei 30, nepatariama naudoti BIBTM sistemos, išskyrus tuos atvejus, kai esama kitų su nutukimu susijusių sveikatos problemų, kurias galima išspręsti sulieknėjus. BIBTM sistemos negalima integracinis lieknėjimas ir esant tam tikroms ligoms ar negalavimams.

Kūno masės indeksas.

Svarbi informacija