Cdl svorio, Koks skirtumas tarp operatoriaus ir CDL licencijos? - Kompensacija - 2020

CDL įgūdžiai ir žinių testavimas Ohajas - Karjeros Planavimas

Nacionalinė CDL programa Motorinių transporto priemonių valstybės departamentai vykdo vairuotojo pažymėjimus reglamentuojančius įstatymus.

Versti aprašą atgal į anglų Jungtinės Valstijos. Keep in mind that the CDL classification you apply for will determine not only the type of vehicle you are allowed to drive, but also which endorsements you may be required to obtain. Here is a breakdown for each CDL classification and the examples of vehicles you may be allowed.

Kiekviena cdl svorio turi procedūras ir reikalavimus, kad gautų licenciją eksploatuoti transporto priemonę. Nors tiek operatoriaus licencija, tiek CDL arba komercinės vairuotojo pažymėjimas suteikia teisę valdyti motorinę transporto priemonę, abi licencijos skiriasi keliais būdais, įskaitant kvalifikacijas ir federalinių įstatymų taikymą.

Komercinės vairuotojo pažymėjimai ir besimokančiojo leidimai paprastai yra griežtai reguliuojami visose valstybėse, o Ohajas nėra išimtis. Daugeliui didelių komercinių transporto priemonių reikia CDL. Daugeliu atvejų netgi negalite kreiptis dėl darbo komerciniuose kroviniuose. Priekabų atveju tai yra cdl svorio svoris, jei priekaba ar velkama transporto priemonė sveria 10 svarų ar daugiau.

Operatoriaus licencija Daugelyje valstybių kiekvienas asmuo, vyresnis nei 18 metų, gali kreiptis cdl svorio operatoriaus licencijos vairuoti lengvuosius automobilius ir sunkvežimius, kurių svoris yra mažesnis. Dauguma valstybių turi skirtingas cdl svorio licencijų klases, pradedant nuo klasės, kuri suteikia turėtojui teisę vairuoti automobilį asmeniniam naudojimui.

  1. CDL įgūdžiai ir žinių testavimas Ohajas - Karjeros Planavimas
  2. Nuovargio ir svorio kritimo simptomai
  3. Įprasta forma | Philips specifikacijos

Pavyzdžiui, Niujorkas išduoda D klasės cdl svorio pažymėjimus 18 metų ir vyresniems gyventojams ir 17 metų amžiaus vairuotojams, turintiems patvirtintą vairuotojų išsilavinimą. Kitos operatorių licencijų klasės suteikia teisę valdyti keleivinius automobilius, motociklus ir komercines transporto priemones Baigiamasis licencijavimas Amerikos motorinių transporto priemonių administratorių asociacija skatina naudoti jaunesniems nei 18 metų vairuotojams skirtą licencijavimą.

riebalų nuostolių laboratorija kava gali padėti sudeginti riebalus

Asociacija rekomenduoja programą, kuri suteikia 16 metų amžiaus besimokančiojo leidimą - tarpinį etapą, kai vairavimo teisės padidinamos baigus reikalavimus ir patvirtinus pilną operatoriaus licenciją, kai vairuotojas pasiekia Dauguma valstybių turi tam tikrą absolventų licencijavimo formą.

Komercinės vairuotojo pažymėjimas Komercinės vairuotojo pažymėjimas arba CDL yra kita operatoriaus licencijos klasė. Įstatyme dėl komercinių transporto priemonių saugos aprašytos CDL klasės ir skirtumai.

kaip turėti žalgiris svorio

A, B ir C klasės licencijos yra pagrįstos transporto priemonės, kuria vairuotojas gali vairuoti, svoriu. Kiti aspektai yra tai, ar transporto priemonė gabena pavojingas medžiagas, ar transporto priemonė yra skirta vežti 16 ar daugiau keleivių.

cdl svorio

Transporto priemonės operatoriaus komercinio vairuotojo pažymėjimui gali būti taikomi federaliniai ir valstybės nustatyti apribojimai bei patvirtinimai. Nacionalinė CDL programa Amerikos motorinių transporto priemonių administratorių asociacija skatina nacionalinius standartus, užtikrinančius, kad tik kvalifikuoti ir apmokyti vairuotojai gauna komercinę vairuotojo licenciją.

Asociacija vykdo nacionalinę CDL programą, padedančią valstybėms laikytis m.

Komercinės cdl svorio priemonių saugos įstatymo nuostatų. Įstatymas nustato įstatymus, reglamentuojančius CDL programą, cdl svorio bandymų, vairuotojo CDL atšaukimo ir valstybės reikalavimus.

svorio netekimas dėl prasto apetito negali prarasti paskutinio riebalų sluoksnio

Įdomios Straipsniai.

Svarbi informacija